W dniu 21 wrześnie 2020 r. dołączyła Winnica Darius z Gwoźnicy Górnej na Karpacki Szak Wina. Winnica Darius powstała w 2014 roku jako rodzinny projekt.
Uprawiane z wielką troską winorośle zajmują około 1,40 ha. Wśród nich znajdują się odmiany: Seyval Blanc, Hibernal, Aurora, Rondo, Regent, Marechal Foch, Leon Millot.
Dzięki tym odmianom w winnicy produkowane są rześkie, aromatyczne wina białe oraz różowe, a także wina czerwone o pełnej i głębokiej purpurowej barwie. Winnica znajduję się na południowym stoku wzgórza w miejscowości Gwoźnica Górna.
W kamiennej, kameralnej piwniczce prowadzone są degustacje indywidualne oraz grupowe oraz sprzedaż detaliczna. Wina można także zakupić w wybranych sklepach i restauracjach w Rzeszowie oraz Jarosławiu.