Winnica Widokowa

Previous Next

Winnica Widokowa logo

Winnica Widokowa powstała w 2013 r. i obejmuje obszar 4 ha, na którym jest uprawianych kilkanaście odmian winorośli. Wśród nich znajdują się: Solaris, Seyval Blanc, Chardonnay, Riesling, Rondo, Souvignier Gris, Regent, Muscaris, Johanniter oraz Leon Millot. Dzięki nim powstają wina białe i różowe, jak również bardziej wytrawne i wyraziste wina czerwone.

 

Winnica znajduje się na wzgórzach podkarpackiej miejscowości Kombornia, a na wysokości 470 metrów degustacjom wina towarzyszy widok na przepiękną panoramę. Horyzont, który stanowi tło winnicy w sumie ma długość ponad 100 km. Południowe nachylenie stoku gwarantuje niezwykłe warunki do wzrostu owoców. Widokowa to miejsce w pełni rodzinne, w którym każdy owoc jest traktowany z wyjątkową troską.

W winnicy prowadzone są degustacje indywidualne i grupowe. W roku 2019 winnica została laureatem Międzynarodowego Konkursu Win GALICJA VITIS - wina Sejblaj i Solares zostały uhonorowane złotym i srebrnym medalem konkursu.

 

Winnica Widokowa
Kombornia 802B, 38-420 Kombornia
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 501 743 251
www.winnicawidokowa.pl

© Copyright 2020. ProCarpathia. All Rights Reserved Karpacki Szlak Wina

Search